Avrilé EXPERT Universal prací prášek, 70 praní 5,25 kg

Neohodnoceno
219,90 Kč 41,89 Kč / 1 kg
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vysoce účinný prášek na praní  Avrilé EXPERT Universal
  • Proniká hluboko do vláken pro odstranění i těch nejodolnějších skvrn.
  •  I přes perfektní čisticí sílu je šetrný k vláknům vašeho prádla.
  • Výborné výsledky i při praní při nízké teplotě 30 °C
  •  Rychle se rozpouští a na prádle nezanechává stopy
  • Toto balení prášku vystačí až na 70 praní

Popis

Vysoce účinný prášek na praní  Avrilé EXPERT Universal (vlastní výrobek Drogeo) s unikátní Nano Formulí představuje univerzální prací prostředek na  bílé a stálobarevné prádlo, který je vhodný pro všechny druhy praček. Jeho velkou předností je  receptura s Nano formulí obsahující unikátní kombinaci aktivních látek, které o prádlo skvěle pečují a účinně odstraňují nečistoty. Prášek perfektně proniká do hloubky vláken, díky čemuž si  hravě poradí i s velmi odolnými a zaschlými skvrnami.  Šetří jemné a vlněné barevné, černé i bílé oblečení. Výborných výsledků dosahuje i při praní  při nízké teplotě 30 °C. V jednom balení tak naleznete univerzální prací prostředek  na všechny materiály se svěží vůní.

 

Použití

 S použitím Avrilé EXPERT Universal prášku na praní zůstane vaše oblečení dlouho krásné! Dávkování viz obal. V případě praní v automatické pračce nasypte požadovanou dávku prášku do hlavního dávkovače pracího prostředku. V případě ručního praní nechte prášek rozpustit ve vodě a poté prádlo důkladně vymáchejte. Není vhodné pro vlnu a hedvábí! Při praní vždy dodržujte doporučení výrobce dané textilie.

Upozornění

Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Skladujte na suchém a chladném místě. Po ručním praní si důkladně opláchněte ruce a ošetřete je vhodným kosmetickým krémem. Zbytky přípravku a obal znečištěný přípravkem je nutno odstranit jako nebezpečný odpad předáním odpovědné osobě.

Varování

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranný oděv/ ochranné brýle/obličejový štít.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Nebezpečné látky

sodium metasilicate, sodium carbonate Obsahuje Lipase, Subtilisin, Alpha-amylase. Může vyvolat alergickou reakci.

Doplňkové parametry

Kategorie: 5 kg a více
Hmotnost: 5.25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: