Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
662 hodnocení
5
584x
4
39x
3
14x
2
3x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Celkově se vším velmi spokojená hlavně s panem kurýrem
Jsem pravidelný odběratel zboží. Vždy jsem byla spokojena jak s nabídkou tak i dodáním.
Dobrý výběr, příjemné ceny, velmi rychlé dodání. Krém odpovídá mým představám.
+ Dobré ceny
+ Rychlé odeslání zboží
+ Dobrá komunikace ohledně objednávky
+ rychlé,spolehlivé
+ profesionální
doporučuji
+ Vyberu si z nabídky co zrovna chybí v domácnosti, v klidu na netu. Rychlé doručení, platba přes Twisto.
Rychlost v dodání, dobré ceny a taky výborná komunikace s e-shopem a vždy vyjdou zákazníkovi vstříc i na kdy chcete, aby bylo vaše zboží odesláno.
+ Velký výběr za dobré ceny
Vše v naprostém pořádku.
vše super
Vše objednané dorazilo bez problémů.
+ Široký sortiment, cenově výhodné, rychlé dodání
+ Výborný, skvělý, rychlé jednání, stále objednávám, spokojenost
Super obchod, velká spokojenost, skvěle zabalené zboží, velká pochvala
Pohodlný a spolehlivý nákup z domova
Super
+ fajn obchod
- nic
nakupuji u nich již poněkolikáté a jsem velmi spokojená, jak se zbožím tak i dodávkou a ochotou řidiče
+ Velký výběr
- Nedostatečné ,chybné infirmace
Zboží údajně bylo na skladě, objednal jsem kusů. Zaplatil kartou. Prislo potvrzení. Potud vpořádku. Druhý nebo třetí den prislo oznámení z pay pal,že se vraci peníze. Vaše firma o ničem neinformovala, že se dodávka zboží ruší .
Jsem naprosto spokojená.
