Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
662 hodnocení
5
584x
4
39x
3
14x
2
3x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ nakupuji již několik roků
+ Rychlé vyřízení objednávky.
+ Mam to blizko, dojedu autem, krasne zaparkuji.
Je to zezadu haly, poprve jsem trochu bloudil, lepsi znaceni by asi ocenili i ostatni.
- lžou
Objednali jsme 3 ks balení prostředku na vytírání, objednávku obchodník zrušil, protože jsme akce prý už využili. Žádné omezení o akci nikde obchodník neuváděl a ani jsme nevěděli, že se jedná o akční zboží. Když jsme si zboží chtěli vyzvednou osobně sdělili nám, že nejsme jediní a pochopili jsme, že se tak postupuje proti těm, kteří nakupují zboží v akci.
Spolehlivost a rychlost obchodu
- objednávka nekompletní
Součástí objednávky nebyla účtovaná taška. Nicméně kvůli této neshodě s kupní smlouvou nebudu od ní odstupovat a přijímám tento pokus o odrbání spotřebitele s pokorou.
+ Dohodnuté prodloužení lhůty pro vyzvednutí o cca 5 dní.
- Nemožnost vyzvednout zároveň další již potvrzenou a zaplacenou objednávku
Po předchozím upozornění provozovatele na podezření na nekalé obchodní prakticky a dále podezření na porušování obchodních podmínek heureka.cz a nesjednání nápravy ze strany provozovatele, bylo oznámen podnět též heureka.cz. Nyní není eshop v indexu heureka.cz což potvrzuje oprávněnost mého podnětu.
dobrý
+ Za nás super.
Vše ok.
Zboží dodané včas na adresu, nemusím jezdit do obchodů.
obchod v pohode, zbozi sunt
+ Velký výběr zboží.
+ Rychle připraveno k odběru.
Jsem nadmíru spokojený.
SPOKOJENOST
velký výběr rychlé dodání
+ Dobrý sortiment.
- Mimo některé akce vyšší ceny.
na obrazku na webu byly jine obrazky aut nez nasledne dorazily domu- jine barvy, znacky:( siku auticka sbirame, takze na presnem modelu zalezi i barve.. prislo nam, co uz mame a ne, co se inzerovalo
ok
+ doručeno 2 hodiny po odeslání objednávky!!!
+ cena
