Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
662 hodnocení
5
584x
4
39x
3
14x
2
3x
1
22x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé dodání
+ spolehlivost
+ rychlost
+ příznivé ceny
lahev s aviváží byla hodně pomačkaná, naštěstí nepraskla
Vše v pořádku a rychle doručeno.
+ pěkné zboží za dobrou cenu
+ rychlé dodání
+ dobrá komunikace a informovanost
dobrý výběr zboží
Rychlost, skvělá komunikace
- Jeden tekutý prací prostředek přišel rozbitý
Dosud jsem byla vždy velmi spokojená. U poslední zásilky došlo k poškození pumpičky u dárkové sady pro ženy (mýdlo na ruce) a skoro všechen gel se vylil do kabelky a přes kabelku prosákl i na další kabelky. Gel se vylil i do krabice, ale neprosákl z krabice ven.
Nabízí zboží, dle webu skladem, ovšem nemohou dodat?!
+ Luxus, naprosto dokonalé, způsob zabalení objednaného zboží atd. Nemám slov.
+ Neskutečně rychlé dodání
Zboží bylo na druhý den doručeno, akorát nějaký chytrák nedal uzávěr na na prací gel a pouze tam nacpal igelit do kterého byla zabalená celá láhev gelu. Poděkujte mu za mě, že má smysl pro humor. Má štěstí že jste tak daleko. Musilová
V neděli večer objednáno, v pondělí dopoledne doručeno. Neuvěřitelná rychlost. Objednával jsem prací gel v akci. 4litry za 120,- manželka je spokojená a moje peněženka taky.
+ Vše pečlivě zabaleno, ochrana před nárazem a vytečení drogerie
Doporučuji skvělý obchod
+ Vše v naprostém pořádku.
- 11.11. - uhrazena a potvrzena objednávka. 13.11. oznámeno PPL o poškození balíku. 18.11. po urgenci vrácena na základě telegonického rozhovoru část financí, které mezitím v obchodě zmizeli z nabídky a zasláno z firmy nové zboží ovšem bez informace o č. objednávky. Dne 20. 11. oznámeno, že krabice se vrací do firmy, protože se vylil obsah... Firma opět nereaguje!
11.11. - uhrazena a potvrzena objednávka. 13.11. oznámeno PPL o poškození balíku. 18.11. po urgenci vrácena na základě telegonického rozhovoru část financí, které mezitím v obchodě zmizeli z nabídky a zasláno z firmy nové zboží ovšem bez informace o č. objednávky. Dne 20. 11. oznámeno, že krabice se vrací do firmy, protože se vylil obsah... Firma opět nereaguje!
+ Ráda tady nakupuji
+ Mají pokaždé spoustu nového zboží
+ Dobré ceny
+ doručeno domů, není nutné těžký a objemný nákup odnášet v taškách
+ 3x za rok velký nákup, který ná doručí na adresu
Rychlé dodání, spolehlivost
+ Rychlé dodání
S obchodem jsem spokojená, rychlé dodání a dobře zabalené zboží!
