Tipy na vánoční dárky, které zaručeně potěší!

Lahev alkoholu z večerky nebo multibalení ponožek? To jsou vánoční dárky, které potěší málokoho. Není žádnou novinkou, že dárek by měl být osobní. A to nejenom tím, že ho osobně darujeme, ale hlavně tím, že dokonale padne osobnosti obdarované/ho.

Darování kosmetiky se v posledních letech těší stále větší oblibě. Proč? Kosmetické výrobky se totiž dlouhodobě vydávají po osobnostních stopách. Důsledně respektují fakt, že jsme jednoduše různí. Od milovnice plesů po milovnici procházek v lese, od milovníka kávy až po motorkáře. Chcete-li svým nejmilejším zaručeně udělat radost, sáhněte po kosmetických dárkových sadách i jednotlivých výrobcích, které jim padnou jako šité na míru. Abychom vám výběr usnadnili, připravili jsme pro vás několik tipů, které obdarované potěší se 100% jistotou.

Pro ženy

Manželkám, přítelkyním, maminkám, babičkám, sestrám i kamarádkám, které svou pleť rády hýčkají příjemnými pleťovými maskami, je určena sada Garnier Skin Naturals. Pro všechny ženy, které touží po hladké pokožce bez chloupků, je připravená sada Veet Sensitive Precision. A opomenout nesmíme ani ženskou korunu krásy – vlasy. Pro ženy, které mají rády odlehčenou vyživující péči, která viditelně zvětšuje objem účesu, je tady sada Syoss Volume Colagen & Lift. Dámám, které chtějí podtrhnout svou eleganci, ženskost a jemnost, poté náramně sluší duo deodorantu a sprchového gelu C-THRU Glamorous s vůní, ze které srší optimismus a hravá nálada.

Pro muže

Na muže, kteří vyznávají zásadu „krátce přistřižen, hladce oholen“, čeká dárková sada Gillette Fusion s bezbateriovým holícím strojkem s pěti břity a dalším příslušenstvím, které z holení udělá pohodový rituál. Pánové, kteří mají rádi svobodu a nespoutanost oceánu, poté ocení dárkové duo deodorantu a sprchového gelu Str8 Live True.

Pro děti

Děti si rády z koupele či umývání udělají hru. Proto máme pro malé princezničky v nabídce třeba dětský sprchovací gel Radox Kids Princess s vůní růže, který byl vyvinutý speciálně pro péči o jemnou pokožku. Milovníky světa ledu a pohádek zase potěší tekuté mýdlo Frozen Kids. Pro holky, které mají rády mořské panny, je tady sprchový gel Fa Kids Mořská panna. Ten mohou použít i na vlásky a celé tělo.

Pro vánoční atmosféru

Slavnostní vánoční atmosféru lze navodit nejenom vůní (kosmetických) dárků, ale také provoněním svého životního prostoru. K tomu přispěje dárková sada Voňavá zima. Éterické oleje můžete použít jako přísadu do masážních olejů, koupelí, vonných směsí i do aromalamp. Jsou vhodné také pro děti, takže dokáží potěšit všechny členy rodiny.

Vánoce jsou, když…

A že se víc zmiňovaly dárky než Vánoce? To bude také tím, že Vánoce nejsou jen oněch pár dní na konci prosince. Vánoce začínají vždy, když dokážeme svým dárkem potěšit své nejmilejší.

Nechat komentář